شرح سیاست های کاری فروشگاه

در ابتدا کمی در مورد مشخصات فروشگاه ما بیشتر بدانید:

  • نشانی وب‌سایت ما: berjinia.com
  • نام کاری: فروشگاه عطر و ادکلن برژینیا
  • حوزه فعالیت: فروش عطر و ادکلن

سیاست بازپس گیری محصول و بیمه محصولات و نحوه ارسال

فروشگاه عطر و ادکلن برژینیا تمام سعی خود را برای ارسال به موقع محصولات انجام می‌دهد و معمولا مرسوله های شما بین یک تا حداکثر سه روز کاری تحویل داده می‌شوند به اداره پست ( روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند) شرکت پست نیز طی 6 الی 10 روز کاری موظف است مرسوله های شما را در سرتاسر کشور به دست شما برساند.

شرایط بازپس گیری کالا

فروشگاه عطر و ادکلن برژینیا، تنها تصمیم گیرنده نهایی در مواقعی است که شما درخواست مرجوعی کالا را دارید. صد البته که برای ما رضایت کاربران اهمیت بسیار بالایی دارد. تمامی محصولات تا سقف 20 میلیون تومان توسط شرکت پست بیمه می‌شوند. برای بیمه بیشتر محصولات خریداری شده، می‌توانید با فروشگاه مستقیماً از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

البته فروشگاه برژینیا با بسته بندیِ ایمن تضمین می دهد که محصول کاملا صحیح و سالم به دست مشتریانِ گرامی برسد. اگر بعد از سفارش به هردلیلی کاربر از خرید خود انصراف داد یا برژینیا قادر به ارسال محصول نبود وجه پرداختی، نهایت طی 5 روز کاری به حساب بانکی کاربر عودت داده خواهد شد.

هیچ یک از محصولات برژینیا امکان تست ندارند در صورت تست یا بازشدن محصول طبق شرایط زیر عمل خواهد شد:

  • اگر تحت هر شرایطی قصد مرجوع کردن محصول خریداری شده را داشته باشید 10 الی 15 درصد از مبلغ پرداختی + هزینه ارسال و بسته بندی کسر گردیده و مابقی به حساب کاربر برگشت خواهد خورد
  • تحت هر شرایطی، اگر کارتن یا سلفونِ محصول دچار پارگی، حتی کوچک‍‌ترین آسییب و پارگی شده باشد، امکان مرجوعی وجود ندارد و مرجع مشخص کننده این موضوع، مسئولینِ فروشگاه برژینیا می‌باشند.
  • اگر تیم مانیتورینگ تشخیص دهند که محصول هنگامِ برگشتِ مصرف شده، امکانِ مرجوعی وجود ندارد.
  • اگر محصول یا کارتن محصول هنگام مرجوع کردن توسط کاربر آسیب ببیند امکان مرجوع کالا وجود ندارد.

شما حداکثر تا 7 روز بعد از دریافت محصول امکان بازگشت کالا را دارید و بعد از این زمان تحت هیچ شرایطی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

مبلغ، 48 ساعت بعد از رسیدن محصول و بررسی کامل محصول توسط دفتر پخشِ برژینیا به حساب کاربر واریز می‌گردد.در صورت بروزرسانی این قوانین تغییرات در همین صفحه انجام می‌گیرد، و کاربر با خرید از سایت برژینیا این قوانین را تایید کرده است.

سیاست حفظ حریم خصوصی

ما کدام یک از اطلاعات شما را جمع آوری می‌کنیم و چرا این کار را می‌کنیم؟ در ادامه این موارد شرح داده شده اند.

 

 

کاربر گرامی، ادامه توضیحات ممکن است شامل مباحث تخصصی باشد که شما متوجه آنها نشوید، با این حال ما سعی کردیم تمامی اطلاعاتی که از شما ممکن است جمع آوری شود را ذکر کنیم.

 

 

 

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس

هر گاه شما با ما در ارتباط باشید، ما در دیتابیس خودمان اطلاعات شما از جمله پیام شما، نام شما و بسته به نوع فرم، شماره تماس یا ایمیل شما را ذخیره می‌کنیم. این کار برای برقراری ارتباط از سمت ما با شماست.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

تنها تیم ما و اعضای مدیریت فروشگاه لوازم اس ام اس اطلاعات شما مشتریان عزیز را داشته و تنها با اهداف توسعه کاری ممکن است اطلاعات شما مورد استفاده قرار بگیرد.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند. همچنین ما هیچ تمایلی به ارسال داده های شما به سرویس های سوم شخص جمع آوری داده نداریم و سعی ما بر این است که این اطلاعات را به اشتراک مگذاریم.